Hakkımızda

2012 yılından bu yana çeşitli firmalar ve kategorilerle anlaşarak toptan ve perakende hizmet sunduk. Elimizde olmayıp talep edilen ürünleri iletişim adresimizden bize ileten iş ortaklarımızla anlaşmalar hazırlayıp uzun süre iş birliği yapma fırsatı bulduk.

Değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile yeni müşteriler kazanma şansı yakaladık. Bu şansı değerlendirerek daha fazla ürün ürettirmeye ve daha iyi fiyat almayı başardık. Aldığımız iyi fiyat sonucunda müşterilerimize iyi fiyat verdik ve verim alabilmelerini sağladık.

E-Ticaret sektöründe tek tıklama ile pazaryerlerine ve kendi sitelerinize entegre edebildiğiniz dosyalarımız mevcuttur. Depo ihtiyacı duymadan bütün ürünlerinizi sizin için depolayıp müşterilerinize kargo ile gönderim sağlıyoruz. Satış fiyatı belli olan ürünlerimizin üzerine ne kadar ücret eklerseniz o kâr kadar kazancınız olacaktır. Sattığınız fiyata fatura keserek kazancınızdan KDV kesmemiz mümkündür. Böylelikle müşterileriniz sizin aldığınız fiyat yerine sattığınız fiyatı görecektir. Detaylı bilgi için info@yurkan.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Hedeflerimizi belirlerken perakende müşterilerimiz ve e-ticaret sektöründe hizmet veren müşterilerimizi her hususun odak noktası olarak benimsemeye özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu tespit ederek ihtiyacı olanı karşılayabilip karşılayamadığımızı açıklayarak anlatıyoruz. Saat, bileklik, beyaz eşya, dolaplar ve gardıroplar gibi A’dan Z’ye ihtiyacınız olan ürünü bize iletmeniz, ürünleri uygun fiyatlı ve hızlı teslim şeklinde almanızı sağlayacaktır.

Bu site çerezleri kullanmaktadır. Siteye göz atmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.